Y A Ş A R L A R
1975'TEN BU YANA

Önceliğimiz
Müşteri Memnuniyeti

Firmamız hizmetlerini, her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

BİZ KİMİZ
1975'TEN BU YANA

Kalite Odaklı
ve Güvenilir

Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak daima kalite odaklı ve güvenilir hizmet vermek ilkemizdir.

ÜRÜNLERİMİZ
1975'TEN BU YANA

Deneyim ve
Sürekli Gelişim

Kurulduğumuz günden bu yana, bulunduğumuz her sektörde kazandığımız deneyimin yanı sıra, sürekli gelişmeye devam ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

49

Yıllık
Tecrübe

BİZ KİMİZ

Temel İlkelerimiz Müşteri Memnuniyeti ve Güven

Yaşarlar 1975 yılında İstanbul Kartal Cevizli'de Yaşar, Alay ve Cafer DEMİRHAN kardeşler tarafından aile şirketi olarak kurulmuştur. 1980 yılların başında inşaatların Pendik civarın da yoğunlaşmaya başlaması üzerine merkezini Pendik Kaynarca’ya taşımıştır. Halen şirket merkezi olarak Pendik Kaynarca’da ikinci kuşak tarafından devralınan yönetim Bahri DEMİRHAN ve Selçuk DEMİRHAN liderliğinde faaliyetine devam etmekte olup İzmit Darıca'da deposuyla iş ortaklarına hızlı, güvenilir kaliteli hizmet sunmakta ve işletme sürekliliğini devam ettirmektedir.

Firmamız başarılı geçmişiyle, önde gelen inşaat demiri satıcıları arasında yer almakta ve bu sektörde bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Firmamız Karabük Demir Çelik işletmesinin bayiliğini kazanan öncü kuruluşlardan biridir. Hizmet aşamasındaki titizliğimiz, disiplinimiz, hizmet anlayışımız ve yarım asra yaklaşan tecrübemiz kaliteyi de beraberinde getirmektedir.

Devamını Oku Bize Ulaşın

49

Yıllık
Tecrübe

500

Mutlu
Müşteri

1000

Tamamlanan
Proje
ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimize Göz Atın

Teklif Alın

Ürünlerimizle ilgili teklif almak için tıklayın!

BLOG

Son Gönderiler