Y A Ş A R L A R

Hakkımızda

Yaşarlar 1975 yılında İstanbul Kartal Cevizli'de Yaşar, Alay ve Cafer DEMİRHAN kardeşler tarafından aile şirketi olarak kurulmuştur. 1980 yılların başında inşaatların Pendik civarın da yoğunlaşmaya başlaması üzerine merkezini Pendik Kaynarca’ya taşımıştır. Halen şirket merkezi olarak Pendik Kaynarca’da ikinci kuşak tarafından devralınan yönetim Bahri DEMİRHAN ve Selçuk DEMİRHAN liderliğinde faaliyetine devam etmekte olup İzmit Darıca da deposuyla iş ortaklarına hızlı, güvenilir kaliteli hizmet sunmakta ve işletme sürekliliğini devam ettirmektedir.

Firmamız başarılı geçmişiyle, önde gelen inşaat demiri satıcıları arasında yer almakta ve bu sektörde bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Firmamız Karabük Demir Çelik işletmesinin bayiliğini kazanan öncü kuruluşlardan biridir. Hizmet aşamasındaki titizliğimiz, disiplinimiz, hizmet anlayışımız ve yarım asra yaklaşan tecrübemiz kaliteyi de beraberinde getirmektedir.

Şirket Politikası olarak firma, tasarruflarını bölgemizde gayrimenkuller inşaa ederek değerlendirmeyi benimsemiş Kaynarca Bölgesine; Nene Hatun Hastanesini, Şirket merkezimizin ve Yapı Kredi Bankasının bulunduğu binaları inşa ederek Kaynarcalıların hizmetine sunmuş, Bölgenin Kalkınmasına katkıda bulunmuştur. Yine Gebze Bölgesinde İş Merkezleri inşaa ederek inşaat faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Yaşarlar’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.

Firmamız hizmetlerini, her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Feder Demir ve Çelik Pazarlamacıları Derneğinin kurucu üyesi konumundayız.

Satışlarımız da Analiz Raporu Verilmektedir.

49

Yıllık
Tecrübe

500

Mutlu
Müşteri

1000

Tamamlanan
Proje
Misyonumuz

Yaşarlar Çelik Enerji A.Ş. olarak; hizmet öncesi ve sonrasında özellikle müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak verilen sözlerin arkasında durmak.

Vizyonumuz

Kaliteden ve bize duyulan güvenden ödün vermeden Türkiye’de lider uluslar arası arenada söz sahibi olmak.

Değerlerimiz
  • Güvenilirlik
  • Dürüstlük
  • Kalite Odaklılık
  • Müşteri Odaklılık
  • İş Ahlakına Bağlılık
  • Sürekli Gelişim
  • Deneyim

444 6 059